Transfer Kağıdı

Transfer Kağıdı

Genel olarak spor ve dış giyimde polyester ve polyamid (likra, naylon) kumaşlara baskı için kullanılır. Spor giyimde ve dış giyimde karışık sentetik (min %60 sentetik fiber) kumaşlara baskı için kullanılır. Kayak bordları, rüzgar sörf bordları, su kayağı malzemeleri gibi spor malzemelerinin üretiminde plastik hammaddeli polyester maddeli yüzeylerde baskı için kullanılır. Tahta, seramik, cam gibi yüzeyleri polyester hammaddeli ve polyamid hammaddeli kaplama ile kaplanmış her türlü malzeme üzerine baskı için kullanılır.

Kullanım Alanları
Bayrak, spor tekstili, ev tekstili ve reklam sektöründe kullanılan kumaşların baskısı, Polyester kaplamalı metal, plastik, ahşap, seramik ve benzeri ürünlerin baskısı. 

Süblimasyon Transfer Kağıdının Özellikleri,

%100 Canapa üretimi olan Dijital Süblimasyon Transfer Kağıdımız, yüksek boya transfer kalitesi ve koyu renklerde öne çıkan renk değerleri ile ithal edilen kağıtların önüne geçmeyi başarmıştır.

– Kağıdımız, renklerin canlılık ve parlaklık sağlayan patentli formülü ile, uzman kişilerce dünyada 1. Sırada gösterilmekte ve bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

– 65 gr/m2 ağırlığıyla ısı preslerinde %50 ye kadar daha hızlı çalışma imkanı sağlar.

– Muadillerine göre ekonomiktir.